SPORTOVCI ZAŘAZENÍ DO CISKO,o.s. PRO ROK 2013

 

ATLETIKA – zařazeno celkem 13 sportovců (5 nově) – celkem přiděleno 155 500,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Koudela Tomáš

1995

AK Olom.

       vrhy

1.MČR Junioři

   U 19

Znojil Viktor

 

Novák Martin

1992

AK Olom.

        vrhy

4.MČR Muži

Muži - 22

Znojil Viktor

 

Řečinská Klára

1994

AK Olom.

     400 m

3.MČR Junioři

    U 19

Rakowski Zd.

 

Sadil Martin

1994

AK Šternb.

     800 m

2.MČR Junioři

    U 19

Sadil M.

 

Zatloukalová Barbora

1997

AK Olom.

dálka,výška,více.

1.MČR Junioři

    U 15

Rakowski Zd.

 

Březina Jakub

1995

AK Olom.

      kladivo

3.MČR Dorost                     

    U 19

Znojil Viktor

 

Odstrčil Jan

1995

AK Olom.

        disk

3.MČR Dorost                      

    U 19

Znojil Viktor

 

Domská Lucie

1993

TJ Šumperk

      sprinty

2.MČR Junioři                     

    U 22

Vykydal Tomáš

 

ATLETIKA – nově zařazený sportovci:

Durčáková Natálie

1997

AK Olom.

        oštěp

1.MČR Dorost

   dorost

Pilařová Marcela

 

Nerudová Eliška

1997

AK Olom.

        800 m

3.MČR Dorost

   dorost

Vrzala Pavel

 

Přidalová Tereza

1997

AK Olom.

      1 500 m

2.MČR Dorost

   dorost

Vrzala Pavel

 

Zbraňková Kristýna

1997

AK Olom.

        koule

1.MČR Dorost

   dorost

Znojil Viktor

 

Zlatníková Lucie

1997

AK Olom.

       sprinty

3.MČR Dorost

    U-15

Rakowski Zd.

 

 

BOX – zařazeno celkem 8 sportovců (1 nově) – celkem přiděleno 78 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Baláž Mário

1992

Dukla Ol.

  

3.MČR Muži

   Muži

Bögi Alexandr

 

Polakovič Pavel

1993

Dukla Ol.

  

3.MČR Muži

   Muži

Bögi Alexandr

 

Wiedermann Mário

1995

Dukla Ol.

  

5.MČR Muži

   Junioři

Bögi Alexandr

 

Baláž Patrik

1998

Dukla Ol.

  

3.MČR Žáci

   Kadeti

Bögi Alexandr

 

Baláž Lukáš

1997

Dukla Ol

 

2.MČR Kadeti

   Kadeti

Bögi Alexandr

 

Ištok Milan

1997

Dukla Ol

 

3.MČR Junioři

   Kadeti

Bögi Alexandr

 

Hauer Roman

1999

Dukla Ol

 

3.MČR Žáci

   Kadeti

Bögi Alexandr

 

BOX – nově zařazený sportovec:

Mařák Jiří

1995

Dukla Ol

 

3.MČR Junioři

-

Bögi Alexandr

 

 

CYKLISTIKA – zařazeno celkem 11 sportovců (9 nově) – celkem přiděleno 126 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Heřmanovský Tomáš

1995

TJ Uničov

 dráha, silnice

3.MČR Junioři

   Junioři

Heřmanovský I.

 

Hynek Matouš

1996

SKC Pros.

 dráha, silnice

1.MČR Kadeti

   Junioři

Vačkář  Vladimír

 

CYKLISTIKA – nově zařazení sportovci:

Helis Luděk

1996

SKC Pros.

 dráha, silnice

1.MČR Kadeti

   Junioři

Vačkář  Vladimír

 

Brázda Michal

1997

Cyklo Kaňk.

 dráha, silnice

1.MČR Kadeti

   Kadeti

Kaňkovský Jiří

 

Fiala Petr

1995

SKC Pros.

 dráha, silnice

1.MČR Junioři

   Junioři

Vačkář  Vladimír

 

Kaňkovská Ema

1998

Cyklo Kaňk.

 dráha, silnice

1.MČR Kadeti

   Kadeti

Kaňkovský Jiří

 

Kaňkovská Sára

1998

Cyklo Kaňk.

 dráha, silnice

1.MČR Kadeti

   Kadeti

Kaňkovský Jiří

 

Lichnovský Luděk

1995

Cyklo Kaňk.

 dráha, silnice

1.MČR Junioři

   Junioři

Kaňkovský Jiří

 

Mráčková Kristýna

1997

SKC Pros.

      dráha

1.MČR Kadeti

   Kadeti

Vačkář Vladimír

 

Ponikelský Ondřej

1994

SKC Pros.

      dráha

1.MČR Junioři

   Junioři

Mráček Michal

 

Toman Vojtěch

1996

Cyklo Kaňk.

      silnice

1.MČR Junioři

   Junioři

Kaňkovský Jiří

 

 

KOLOBĚH – zařazen celkem 1 sportovec (1 nově) – celkem přiděleno 8 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Jurášek Jan

1998

SKK Lipník

Sprint, maraton

1.MČR Kadeti

  Kadeti

      Jurášek J.

 

 

JUDO – zařazeno celkem 9 sportovců (1 nově) – celkem přiděleno 96 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Dimová Sára

1997

JK Olomouc

          -

1.MČR Junioři

  Junioři

Štěpán Jiří

 

Klammert David

1994

JK Olomouc

          -

1.MČR Junioři

   U-21

Štěpán Jiří

 

Kubíková Leona

1993

SK UP Ol.

          -

1.MČR Ženy

  Ženy

Kubíková Jiřina

 

Holčáková Marie

1995

JC Hranice

          -

3.MČR Ženy

   U-21

Štěpán Jiří

 

Fridrich Roman

1995

JK Olomouc

          -

2.MČR Dorost

   U-21

Štěpán Jiří

 

Ahmad Kader Aga

1995

JK Olomouc

          -

2.MČR Dorost

   U-21

Štěpán Jiří

 

Trojnar Robert

1996

JC Hranice

          -

1.MČR Dorost

   U-18

Nádvorník Mar.

 

Pírko Petr

1997

JC Hranice

          -

2.MČR Dorost

   U-18

Nádvorník Mar.

 

JUDO – nově zařazení sportovci:

Beran Tomáš

1997

JC Hranice

          -

1.MČR Dorost

   U-18

Nádvorník Mar.

 

 

JACHTING – zařazena celkem 1 sportovkyně – celkem přiděleno 8 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Šmakalová Pavlína

1994

JK Olom.

          -

4.MČR U-18

   U-18

Rozsypal Jakub

 

 

MTB ORIENTEERING – zařazen celkem 1 sportovec – celkem přiděleno 10 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Staněk Tomáš

1994

LKT Šump.

   Klasická trať

2.EP Junioři

  Junioři

Linhart Petr

 

 

KANOISTIKA sj.+sl.–zařazeno celkem 16 sportovců (6 nově)–celkem přiděleno 131 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Šrámek Jonatan

1994

SK UP Ol.

      sjezd

2.MČR Muži

    U-23

Knebel Robert

 

Fialová Veronika

1998

SK UP Ol.

slalom a sjezd

1.MČR Dorost

  Junioři

Kratochvíl Petr

 

Hricová Klára

1999

SK UP Ol.

slalom a sjezd

1.MČR Dorost

  Dorost

Kratochvíl Petr

 

Čapáková Eliška

1995

VS Litovel

      sjezd

1.MČR Ženy

   Ženy

Kutý Tomáš

 

Chaloupka Václav

1998

SK UP Ol.

slalom a sjezd

1.MČR Dorost

  Dorost

Rozsypal R

 

Neubert Adam

1997

SK UP Ol.

      sjezd

1.MČR Dorost

  Junioři

Kratochvíl Petr

 

Paták Jan

1997

VS Litovel

      sjezd

2.MČR Dorost

  Junioři

Kutý Tomáš

 

Řeháková Bára

1994

VS Litovel

      sjezd

2.MČR Ženy

   Ženy

Kutý Tomáš

 

Šmoldas Michael

1998

VS Litovel

      sjezd

1.MČR Dorost

  Junioři

Kutý Tomáš

 

Součková Karolína

1999

SK UP Ol.

      sjezd

1.MČR Žáci

  Dorost

Kratochvíl Petr

 

KANOISTIKA sjezd + slalom – nově zařazení sportovci:

Kuča Jakub

1998

VS Litovel

      sjezd

1.MČR Dorost

  Junioři

Kutý Tomáš

 

Maté Zdeněk

1998

SK UP Ol.

      sjezd

1.MČR Žáci

  Junioři

Kratochvíl Petr

 

Novotný Jan

1998

SK UP Ol.

 slalom a sjezd

1.MČR Žáci

      -

Kratochvíl Petr

 

Pomajbíková Krist.

1999

SK UP Ol.

 slalom a sjezd

1.MČR Žáci

      -

Kratochvíl Petr

 

Vrublovský Jan

1999

SK UP Ol.

 slalom a sjezd

1.MČR Žáci

  Junioři

Kratochvíl Petr

 

Hála Richard

1992

SK UP Ol.

sjezd

1. MS Muži

Muži

Knebel Robert

 

 

ORIENTAČNÍ BĚH – zařazeni celkem 4 sportovci (2 nově)– –– celkem přiděleno 36 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Šimková Johana

1993

SK UP Ol.

sprint, klasika

2.MČR Junioři

Junioři

Horčičková Eva

 

Minář Marek

1994

Magnus Šu.

sprint, klasika

1.MČR Junioři

Junioři

David Aleš

 

ORIENTAČNÍ BĚH – nově zařazení sportovci:

Horvát Petr

1994

Severka Šu.

Sprint, klasika

1.MČR Junioři

Junioři

Králová Zdenka

 

Horvátová Hana

1997

Severka Šu.

Sprint, klasika

3.MČR Dorost

Dorost

Králová Zdenka

 

 

PLAVÁNÍ – zařazeno celkem 9 sportovců (5 nově)– celkem přiděleno 82 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Skoumalová Lenka

1997

TJ.Prost.

       prsa

4.MČR Junioři

   U-18

Adamec Petr

 

Daňková Tereza

1995

SK UP Ol.

volný způsob

3.MČR Junioři

  Junioři

Viktorjeník Duš.

 

Krejčí Veronika

1997

PK Zábřeh

dálkové plavání

2.MČR Dorost

      -

Molek Bohumil

 

Tomeček Michal

1995

TJ Prost.

  volný způsob

1.MČR Junioři

   U-18

Adamec Petr

 

PLAVÁNÍ – nově zařazení sportovci:

Petrželová Michaela

1999

TJ Prost.

  volný způsob

3.MČR Dorost

   U-18

Matyášek Aleš

 

Andrýsek Lukáš

1995

SK UP Ol.

        znak

3.MČR Junioři

  Junioři

Viktorjeník Duš.

 

Cibulka Jakub

1996

TJ Prost.

 motýlek, znak

2.MČR Junioři

      -

Adamec Petr

 

Klimková Adriana

1997

SK UP Ol.

        prsa

1.MČR Dorost

  Junioři

Viktorjeník Duš.

 

Praskačová Kateřina

1996

TJ Prost.

     motýlek

3.MČR Junioři

      -

Adamec Petr

 

 

SQUASH– zařazena celkem 1 sportovkyně (1 nově)– celkem přiděleno 8 000,-Kč

SQUASH – nově zařazená sportovkyně:

JMÉNO

NAR.

KLUB

DISCIPLÍNA

UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Suchánková Hedvika

1997

SQKM Olo.

 

3.MČR G-15

   G-17

Říha Jan

 

 

PLAVÁNÍ S PLOUTVEMI– zařazeny celkem 3 sportovkyně (2 nově)  – celkem přiděleno 24 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Svozilová Markéta

1991

KSP Olo.

  100, 200

1.MČR Ženy

Senioři

Svozil Zbyněk

 

PLAVÁNÍ S PLOUTVEMI – nově zařazené sportovkyně:

Horáková Gabriela

1998

KSP Olo.

    50, 100

2.MČR Junioři

Junioři

Svozil Zbyněk

 

Sládečková Barbora

1991

KSP Olo.

    50, 100

1.MČR Ženy

Senioři

Svozil Zbyněk

 

 

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA.– zařazeni celkem 2 sportovci – celkem přiděleno 20 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Pluskalová Veronika

1996

Poz.Prost.

      víceboj

5.MČR Ženy

Junioři

Musil Miloslav

 

Koudelka Lukáš

1997

Poz.Prost.

      víceboj

8.MČR Muži

Kadeti

Hemerka Karel

 

 

ŠACHY– zařazen celkem 1 sportovci  – celkem přiděleno 10 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Krejčí Jan

1992

Tat.Litovel

     

1.MČR H 20

    H 20

Konopka Michal

 

 

ŠERM– zařazeni celkem 3 sportoveci (2 nově) – celkem přiděleno 26 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Jurka Tomáš

1997

Dukla Ol.

 Šerm kordem

3.MČR Kadeti

  Kadeti

Jurka Jaroslav

 

ŠERM – nově zařazení sportovci:

Jurka Jakub

1999

Dukla Ol.

 Šerm kordem

2.MČR Žáci

 

Jurka Jaroslav

 

Špatenková Anna

1999

Dukla Ol.

 Šerm kordem

1.MČR Žáci

  Kadeti

Douba Jiří

 

 

TAEKWONDO– zařazen celkem 1 sportovec – celkem přiděleno 10 000,-Kč

JMÉNO

NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

UMÍSTĚNÍ

REPRE

     TRENÉR

 

Dostál Daniel

1997

S.Nemilany

Kyorugi

3.MČR Junioři

 Junioři

Krejčí Pavel

 

 

TRIATLON– zařazení celkem 2 sportovci – celkem přiděleno 20 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Kaniščevová Kristýn.

1993

Tc Loštice

    Triatlon

3.MČR Junioři

  Junioři

Kaniščev R.

 

Vraštilová Denisa

1991

Inox Tri Ol.

    Triatlon

1.MČR U 23

      -

Šimčík Radek

 

 

VESLOVÁNÍ– zařazeno celkem 8 sportovců (2 nově)  – celkem přiděleno 96 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Čermáková Lucie

1996

VK Olom.

      čtyřka

1.MČR Dorost

    U-17

Hlaváčová Dan.

 

Dohnalová Tereza

1996

VK Olom.

 čtyřka, osma

1.MČR Dorost

    U-17

Hlaváčová Dan.

 

Grohmannová Petra

1995

VK Olom.

dvojka, čtyřka

1.MČR Dorost

       -

Hlaváčová Dan.

 

Němečková Vendula

1994

VK Přerov

skif, dvojskif

1.MČR Junioři

    U-19

Viktora

 

Prchalová Kateřina

1996

VK Olom.

dvojka,čtyřka

1.MČR Dorost

    U-17

Hlaváčová Dan.

 

Truhlářová Adéla

1999

VK Olom

   skif,čtyřka

1.MČR Dorost

      -

Vodičková Zuz.

 

VESLOVÁNÍ – nově zařazení sportovci:

Fukalová Helena

1996

VK Olom

dvojka, čtyřka

1.MČR Dorost

     U-17

Hlaváčová Dan.

 

Vařeková Alexandra

1995

VK Přerov

skif, dvojskif

1.MČR Junioři

     U-19

Vařeka Vladimír

 

 

GOLF– zařazeni celkem 3 sportovci – celkem přiděleno 36 000,-Kč

JMÉNO

 NAR.

    KLUB

 DISCIPLÍNA

 UMÍSTĚNÍ

 REPRE

     TRENÉR

 

Baková Barbora

1994

GC Olom.

.

3.MČR Ženy

      -

Raška Václav

 

Melecká Tereza

1997

GC Olom.

 

2.MČR U-18

      -

Raška Václav

 

Sluková Kateřina

1994

GC Olom.

 

2.MČR U-18

      -

Raška Václav

 

Pro rok 2013 bylo do CISKO,o.s celkem zařazeno 97 sportovců z 19 druhů individuálních sportů.

Nově zařazené individuální sporty v roce 2013 jsou koloběh a squash

Počet sportovců, kteří byli zařazeni i v roce 2012 je 60 sportovců

Počet nově zařazených sportovců v roce 2013 je 37 sportovců

 

 

Rozděleno bylo 980 500,-Kč